Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Gwarancja/reklamacja/zwroty

Towary sprzedawane w sklepie internetowym skifactor.pl objęte są 12 miesięczną gwarancją. Jeśli otrzymany przez Klienta produkt nie jest zgodny z opisem Klient jest proszony o kontakt pod numerem telefonu - 518442939 lub drogą mailową pod adresem kontakt@skifactor.pl w celu sporządzenia protokołu i ustaleniu sposobu dostarczenia towaru do sklepu.

Przesyłki wysłane na adres sklepu bez wcześniejszego kontaktu lub przesyłki wysłane za pobraniem nie będą przyjmowane.

Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez sklep paczki z reklamowanym produktem.

W przypadku uzasadnionej reklamacji, produkt zostanie naprawiony lub wymieniony. Jeśli to będzie niemożliwe z powodu niedostępności danego produktu, sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje inne dostępne w sklepie towary do wyboru.

Koszty związane z odesłaniem reklamowanego towaru sklep zwraca zaraz po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji.

UWAGA - Sklep prowadzi sprzedaż towarów używanych. Kupując towar używany, Klient zgadza się na zakup towaru zgodnego z opisem zamieszczonym przy produkcie. Raklamacje związane z wadami wymienionymi, opisanymi i pokazanymi na fotografiach dołączonych do opisu nie będą przyjmowane.

Zwroty

Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy towar nie był używany i nie został w żaden sposób uszkodzony.

Zwracany towar należy odesłać razem z dowodem zakupu. Sklep zapewnia zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 10 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta. Koszty przesyłki oraz koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl